Kожени ръкавици AKITO SHORTY

  • Марка AKITO
  • Код на продукта SHORTY
  • Наличност В наличност
  • 39,00 лв.

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за поръчки над 149.00лв

Kожени ръкавици AKITO SHORTY

  • Мото ръкавици от ЕСТЕСТВЕНА КОЖА
  • Размери: XS-XXL